Červen 2021

Červen 2021
  • Třebíčští strážníci opět bodovali – střelecká soutěž

Ve čtvrtek 10. června se strážníci Městské policie Třebíč zúčastnili 16. ročníku střeleckých závodů „ O pohár starosty města Mikulov." Této soutěže se zúčastnilo více než 140 střelců v 50ti družstvech z celé české republiky. Naši strážníci se v obrovské konkurenci neztratili a družstvo ve složení Josef Číž, Ondřej Hobza a Tomáš Bártík vybojovalo 17. místo. Ještě větší úspěch zaznamenalo družstvo ve složení Pavel Jančář, Jan Kotlík a Zbyněk Štelcl. Ti vybojovali výborné 3. místo v celkovém pořadí. Pavel Jančář se neztratil ani ve výsledkové listině jednotlivců, kde se jeho jméno objevilo na celkovém 10. místě. Děkujeme našim strážníkům za kvalitní reprezentaci města Třebíče a těšíme se na další střelecké úspěchy.

  • Záchytka zas a znovu

V úterý 8. června večer přijali strážníci informaci o tom, že na ul. Smila Osovského leží zřejmě podnapilý muž. Strážníci na místě zjistili 55letého muže z Náměště nad Oslavou. Dechovou zkouškou bylo zjištěno 2,4 promile alkoholu v dechu. Po lékařském souhlasu byl převezen do Protialkoholní záchytné stanice v Jihlavě.

Další dva opilci byli spatřeni ve středu 9. června v poledne, v parku na Komenského nám. Jeden z nich ještě z místa odešel po svých, druhému, 63letému muži z Třebíče, bylo dechovou zkouškou prokázáno 3,71 promile alkoholu v dechu, čím ohrožoval sebe i své okolí.

Ve čtvrtek 10. června odpoledne asistenti prevence kriminality spatřili v parku na Masarykově nám. zraněného, podnapilého 60letého muže z Třebíče. Dechovou zkouškou bylo prokázáno 3,53 promile alkoholu v dechu. Po lékařském ošetření oba muži skončili na záchytce.

  • Hořel hoverboard

V úterý 8. června odpoledne uhasili strážníci hořící hoveboard na ul. Jar. Haška v Třebíči. Celá záležitost byla na místě předána hasičům k dalšímu opatření.