Přehled opuštěných zvířat

PEGIE A NIKOLKA

PEGIE A NIKOLKA

V útulku od: 20.02.2023

Místo nálezu: Třebíč

Niki a Pegy hledají společný domov!!!

Jsou to desetileté kříženky jorkšíra, věkově 10-ti leté babičky, ale aktivitou mlaďuchy ???? Jsou to fenky od starší paní, která je měla nadevše ráda, ale její zdravotní stav už nedovolil se o ně nadále starat ???? Nikolka je takové uštěkané střeštidlo, které se chce pořád mazlit ???? Pegy je v tomto drobet opatrnější, ale je vidět, jak by si strašně ráda užívala Vaši veškerou pozornost ☺️ Rádi bychom jim našli společný domov, přece jenom spolu vyrůstaly a Pegynka nedá na Nikolku dopustit. Jsou na sebe fixované. Vhodné bydlení bude v domku se zahradou a samozřejmě s přístupem dovnitř. Byly na to zvyklé a přece jen už u nich ta hygiena není stoprocentní. Budou rády u kohokoliv, kdo je bude mít rád, nabídne jim teplý pelíšek a dobrou baštu☺️
Holky jsou plně očkované, čipované a ošetřené proti vnějším i vnitřním parazitům. Poplatek za adopci u každé je 600,- Doufáme, že se brzy dočkají nového domova ❤️

Max

Max

MAX

V útulku od: 31.08.2021

Místo nálezu: Třebíč

Max je tříletý kříženec pitbulla a amstaffa. Do útulku byl přiveden majiteli na vyžádání státní policie. Bohužel kvůli nedbalosti majitelů má na krku několik napadení člověka. Pomalu zjišťujeme, že to bylo zřejmě v rámci hlídání svého prostoru, dalo se tomu však zabránit.
S Maxem to byl ze začátku boj. Několik dní měl náhubek, aby jsme si k němu získali důvěru a zjistili, jaký vlastně doopravdy je. Stal se z něj velký mazel k lidem, které pozná. Vůči jiným psům je velká agrese, kvůli tomu je u nás dosti ve stresu. Má tu svého rivala, kdy se dokáže "napumpovat" a v tu chvíli by do jeho kotce nikdo nevstoupil. Zkušení chovatelé by to však dokázali potlačit. Mimo prostor útulku se i k cizím chová celkem dobře. Nevšímá si jich a pokud se zrovna potkáte se svým kamarádem, rád se s mírou seznámí, jen nemá napoprvé rád pohledy do očí. Chlapy má v oblibě, ale možná bude problém se ženami, které si vybírá. Základní povely celkem zvládá a moc ho baví lovení myší. Teprve teď poznává, jaké můžou být procházky v přírodě a komunikace s člověkem, z čehož je moc nadšený.
Potřebuje k sobě zkušeného bull chovatele, který bude pokračovat v socializaci, bude s ním makat a naplno se mu věnovat. Je potřeba si uvědomit, že je opravdu schopný v rámci obrany své rodiny napadnout jiného člověka! Je proto potřeba důkladně zabezpečená zahrada a možná i kotec, kdyby přišla návštěva.
Max je na tři roky očkovaný proti vzteklině, čipovaný, odčervený a ošetřený pipetou proti vnějším parazitům. Opravdu pouze pro zkušené a vážné zájemce, kteří mu nabídnou vše, co potřebuje! Časté návštěvy jsou nutností! Doufáme, že se Max dočká parádního domova Adopční poplatek je 600 Kč.