Přehled opuštěných zvířat

IZABELKA

IZABELKA

Místo náletu: Nad zámkem , Třebíč

V útulku od: 17.09.2023

IZABELKA
Králičí holčička zřejmě plemene lvíček, nalezená u pivovaru v Třebíči. Byla zvyklá být venku, ale v kleci jí to taky bůhví jak nevadí...Hlavně, když dostane jablíčko..to úplně miluje ???? A apetit ji taky nechybí ???? jen seno jí prozatím moc nevoní... Raději všečerstvé. Princezna je naočkovaná a čeká na toho, kdo si ji odnese k sobě domů...

FLOYD

FLOYD

Místo nálezu: Borovina u rybníku, třebíč

V útulku od: 04.09.2023


Floyd
Asi 4,5 měsíční rošťák, který srší temperamentem a nenechá vás v klidu, jen aby jste věděli, že tam někde okolo vás je. Ovšem i tento rošťák má své chvilky , kdy si musí přijít pro pohlazení a ukázat vám, že dokáže být i milovník . Ošetřen proti vnějším i vnitřním parazitům a první očkování už má také za sebou. Adopční poplatek 300 Kč.

ŠPAČEK

ŠPAČEK

Místo nálezu : Libušino údolí, Třebíč

V útulku od: 13.08.2023

Špaček
Krásný 3 měsíční černý kocourek, který miluje mazlení a samozřejmě si dovede i hezky pohrát a zabavit své okolí. Když něco chce, když mu o něco jde, je i dost upovídaný  Ošetřen proti vnějším i vnitřním parazitům. Plně očkovaný. Adopční poplatek 300 Kč.

BRAMBŮRKA

BRAMBŮRKA

Místo nálezu : Libušino údolí , Třebíč

V útulku od:  13.08.2023

Brambůrka
3 měsíční černá holčička, která je všude přítomná . Má ráda lovení a dovádění, ale i pro pomazlení si ráda přijde. Nabídne někdo této princezně domov a lásku? Určitě oplatí stejnou měrou. Ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům, plně očkovaná. Adopční poplatek 300 Kč

REX

REX

V útulku od: 26.06.2023

REX

Nádherný devítiletý německý ovčák Rex, hledá nový domov! Majitel se musel náhle přestěhovat a Rexe si sebou nemohl vzít ???? Celý život byl zvyklý žít po boku svého páníčka v domku se zahradou. A proto hledáme podobný domov. Žádný výcvik neměl, jenom sem tam nějaká procházka a hlídání zahrady. I přes svůj věk je velice vitální. K lidem přátelský, akorát jiné psy prý v lásce nemá. K hospodářským zvířatům taky nedoporučujeme, protože nevíme, jak by se k nim zachoval. Nikdy je totiž nepoznal. Rex je vhodný ke komukoli, kdo ho bude mít rád takového, jaký je. Očkovaný pouze na vzteklinu, zamlada měl reakci na vakcínu proti infekčním nemocím. Čipovaný a ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Poplatek za adopci je 600,-
Doufáme, že mu na jeho zbytek života někdo nabídne ten nejlepší domov????

Max

Max

MAX

V útulku od: 31.08.2021

Místo nálezu: Třebíč

Max je tříletý kříženec pitbulla a amstaffa. Do útulku byl přiveden majiteli na vyžádání státní policie. Bohužel kvůli nedbalosti majitelů má na krku několik napadení člověka. Pomalu zjišťujeme, že to bylo zřejmě v rámci hlídání svého prostoru, dalo se tomu však zabránit.
S Maxem to byl ze začátku boj. Několik dní měl náhubek, aby jsme si k němu získali důvěru a zjistili, jaký vlastně doopravdy je. Stal se z něj velký mazel k lidem, které pozná. Vůči jiným psům je velká agrese, kvůli tomu je u nás dosti ve stresu. Má tu svého rivala, kdy se dokáže "napumpovat" a v tu chvíli by do jeho kotce nikdo nevstoupil. Zkušení chovatelé by to však dokázali potlačit. Mimo prostor útulku se i k cizím chová celkem dobře. Nevšímá si jich a pokud se zrovna potkáte se svým kamarádem, rád se s mírou seznámí, jen nemá napoprvé rád pohledy do očí. Chlapy má v oblibě, ale možná bude problém se ženami, které si vybírá. Základní povely celkem zvládá a moc ho baví lovení myší. Teprve teď poznává, jaké můžou být procházky v přírodě a komunikace s člověkem, z čehož je moc nadšený.
Potřebuje k sobě zkušeného bull chovatele, který bude pokračovat v socializaci, bude s ním makat a naplno se mu věnovat. Je potřeba si uvědomit, že je opravdu schopný v rámci obrany své rodiny napadnout jiného člověka! Je proto potřeba důkladně zabezpečená zahrada a možná i kotec, kdyby přišla návštěva.
Max je na tři roky očkovaný proti vzteklině, čipovaný, odčervený a ošetřený pipetou proti vnějším parazitům. Opravdu pouze pro zkušené a vážné zájemce, kteří mu nabídnou vše, co potřebuje! Časté návštěvy jsou nutností! Doufáme, že se Max dočká parádního domova Adopční poplatek je 600 Kč.