Přehled opuštěných zvířat

Venoušek

Venoušek

VENOUŠEK
Půl roční kocourek, trochu plašší, ale zvykne si rád v novém domově, jen to bude chtít trošku trpělivosti. Byl divoký a těmto čičintám trošku dýl trvá než se s člověkem začnou bavit, ale jde to. ???? Určitě bude bezva parťák. Už teď si přijde pro pohlazení a rád se pomazlí...Ošetřený proti vnitřním i vnějšám parazitům, plně očkovaný. Adopční poplatek je 200 Kč

HAPPY

HAPPY

 

V útulku od: 12.10.2022
Místo nálezu: Vrácen z adopce
Happy
hledá sportovně založenou a opravdu aktivní rodinu, která nebude každý den vysedávat doma na gauči ???? Je to šestiletý kříženec výmarského ohaře, který měl tak trochu smůlu v životě, ale naštěstí mu to opravdu v ničem nevadí. Je rád s kýmkoli a kdekoli, ovšem důležité je, aby u toho byl nějaký ten aportek. ????
Ten je pro něj důležitý a popravdě bez něj, jakoby nebyl. Je to jeho největší radost, když Vám bude moci klidně celý den nosit jakoukoli hračku. Je opravdu hodně energický a jako každý ohař o sobě umí dát najevo hlučným štěkotem. Opravdu pouze k lidem, kteří na něj budou mít čas a dají mu dostatek vyžití! Pouze do domu se zahradou, s přístupem dovnitř. Pokud bude zavřený v kotci a budete nadohled, štěkotem Vás bude ustavičně přivolávat. Jinak je i dosti učenlivý a dokáže být opravdu velkým mazlem a pohodářem.
Happy je plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, čipovaný a kastrovaný. Už by si zasloužil svůj poslední a ten nej domov. 
Adopční poplatek je 500 Kč.
JONÁŠ

JONÁŠ


JONÁŠ

V útulku od: 14.10.2022

Místo nálezu: Stařeč

Tříměsíční kocourek černý jako uhel. prozatím je to ještě divoušek, který se pomalu, ale jistě vymazluje. Zezačátku bude plachý a první dny s Vámi hrát na schovku. Musí mít dostatek času na poznávání ruchu domova, protože nic takového nezná. Časem bude určitě dobrým společníkem do klidné rodiny. Kočičí kamarád vítán ????. Očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Kastrace v dospělosti podmínkou a adopční poplatek je 200 Kč.

KORDULKA

KORDULKA

KORDULKA

V útulku od: 14.10.2022

Místo nálezu: Stařeč

Další tříměsíční kočička, která je taky divokým koťátkem. Pomalu ale zjišťuje, že mazlení a kontakt s člověkem není až tak hrozná věc ????. vhodná do klidné rodiny, která jí dá prostor pro seznámení se s ruchem domácnosti a udělá z ní super mazlivku. Očkovaná a ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům. Kastrace v dospělosti podmínkou. Adopční poplatek 200Kč

PANDORA

PANDORA

PANDORA

V útulku od: 7.07.2022

Místo nálezu: Třebíč

Je to pětiměsíční a nádherná kočička. Přišla k nám jako malé, vyplašené, divoké koťátko a doteď i taková je, pokud od člověka necítí pohodu a klid. Potřebuje k sobě klidnou rodinu, která jí dá dostatek času na seznámení se s novým prostředím. Zezačátku bude plachá, ale když bude mít dostatek prostoru a pohodlí, pak vám odevzdá celé své srdíčko...Je to kočanda s velkým charakterem a svou hlavou...Budoucí majitel musí brát v potaz, že v ní kousek té divokosti bude napořád. Plně očkovaná, ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům. Kastrace v dospělosti podmínkou. Adopční poplatek 200 Kč

Max

Max

MAX

V útulku od: 31.08.2021

Místo nálezu: Třebíč

Max je tříletý kříženec pitbulla a amstaffa. Do útulku byl přiveden majiteli na vyžádání státní policie. Bohužel kvůli nedbalosti majitelů má na krku několik napadení člověka. Pomalu zjišťujeme, že to bylo zřejmě v rámci hlídání svého prostoru, dalo se tomu však zabránit.
S Maxem to byl ze začátku boj. Několik dní měl náhubek, aby jsme si k němu získali důvěru a zjistili, jaký vlastně doopravdy je. Stal se z něj velký mazel k lidem, které pozná. Vůči jiným psům je velká agrese, kvůli tomu je u nás dosti ve stresu. Má tu svého rivala, kdy se dokáže "napumpovat" a v tu chvíli by do jeho kotce nikdo nevstoupil. Zkušení chovatelé by to však dokázali potlačit. Mimo prostor útulku se i k cizím chová celkem dobře. Nevšímá si jich a pokud se zrovna potkáte se svým kamarádem, rád se s mírou seznámí, jen nemá napoprvé rád pohledy do očí. Chlapy má v oblibě, ale možná bude problém se ženami, které si vybírá. Základní povely celkem zvládá a moc ho baví lovení myší. Teprve teď poznává, jaké můžou být procházky v přírodě a komunikace s člověkem, z čehož je moc nadšený.
Potřebuje k sobě zkušeného bull chovatele, který bude pokračovat v socializaci, bude s ním makat a naplno se mu věnovat. Je potřeba si uvědomit, že je opravdu schopný v rámci obrany své rodiny napadnout jiného člověka! Je proto potřeba důkladně zabezpečená zahrada a možná i kotec, kdyby přišla návštěva.
Max je na tři roky očkovaný proti vzteklině, čipovaný, odčervený a ošetřený pipetou proti vnějším parazitům. Opravdu pouze pro zkušené a vážné zájemce, kteří mu nabídnou vše, co potřebuje! Časté návštěvy jsou nutností! Doufáme, že se Max dočká parádního domova Adopční poplatek je 500 Kč.