Přehled opuštěných zvířat

Tanny

Tanny

Tanny je čtrnáctiletá a drobounká kříženka kdoví čeho. Velice hodná, mazlivá a kamarádská s ostatními psy. Na svůj věk je velice aktivní a bez problémů zvládne hodinové i delší procházky, které má moc ráda. Zdravotně je v pořádku, až na pár zoubků, které ji chybí a zřejmě měla dříve zlomené žebro, které se krásně zahojilo. Tanny se bude líbit u kohokoli a kdekoli, kde ji zahrnou láskou, péčí a mazlením. Nutno více návštěv. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, čipovaná a v útulku se těší na svůj nový domov. Adopční poplatek je 500 Kč.

Korny

Korny

Corny je pětiletá drsnosrstá fenečka klidné povahy. Trochu bojácná, ale po chvilce seznamování s nějakou tou dobrotou se z ní stane super mazlivka. Má ráda procházky, ale samozřejmě nejvíce si užívá přítomnost člověka, kterou ještě donedávna neměla. Vhodná spíše jako jediný pes. Sice fungovala ve smečce, ale ostatní psy si vybírá. Některých si nevšímá, s jinými rivalkami si dokazuje dominanci a umí se i porvat. Ovšem jako společník pro člověka je úžasná. Vhodná do bytu, či domu se zahradou, klidně i do rodiny s většími dětmi, které znají život s pejskem. Nutno více návštěv. Corny je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Adopční poplatek je 500 Kč. Na svůj nej domov čeká v útulku.

Čert

Čert


Čertík je už osmým rokem v útulku a pokaždé to s ním každý zájemce bohužel vzdal. Na jednu stranu se není čemu divit. Svému jménu ďelá čest a i ošetřovatelé z tohoto desetiletého křížence jezevčíka mají respekt. Dříve zřejmě někdo zanedbal výchovu a Čertík si dělal, co chtěl. Vzít ho na vodítko je velký problém, ale přelstít se dá, i když člověk musí počítat s nějakým tím kousancem. To stejné je i s manipulací, vzít ho do náruče, vyčesávání, veterinář, vše nejlépe provozovat v brnění Zase na druhou stranu, když si zvykne na člověka, nechá se rád pomazlit a celkem dobře poslechne na zavolání. Stačila by mu malá zahrádka s boudou, každodenní pohlazení a vlídné slovo. Troufne si někdo na Čertíka a dopřeje mu několik dalších let pohodového života v tom správném domově? Čert je pravidelně očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům, čipovaný a na páníčky, kteří si dají výzvu adoptovat ho, čeká už několik let v útulku.

Woody

Woody

Woody je už pomalu desátým rokem v útulku a taky by chtěl konečně najít opravdový domov! Je to čtrnáctiletý, kříženec ,,Jagoše" (Německého loveckého teriéra) a možná Vás překvapí jeho mladistvý vzhled. Aktivitou a povahou překoná všechny mlaďochy v útulku! Vzhledem k jeho loveckým pudům není vhodný k jiným zvířatům a dokáže přelézt i plot. Zvyklý na kotec, v bytě nikdy nebyl, ale třeba by se mu tam zalíbilo a s pravidelnými, delšími procházkami by si to tam užíval. Vhodný k aktivním lidem, kteří na něj budou mít dostatek času a nebude jim vadit, když doma udělá nějakou tu spoušť. Jinak nemá rád vyčesávání a veterináře, tyto praktiky musí vždy probíhat s náhubkem. Woody je pravidelně očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Adopční poplatek je 500 Kč. Zalíbí se někomu i po tak dlouhé době v útulku?