Přehled opuštěných zvířat

HONZÍK

HONZÍK

HONZÍK
Pětiměsíční chlupatý kožíšek, který si jako každé kotě v tomto věku rád hraje s čímkoli co zrovna najde ???? . Plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Adopční poplatek 200 Kč. Kastrace v dospělosti podmínkou.

ARTUR

ARTUR

Artur!
Dvouletý kocourek, hodný, mazlivý, nekonfliktní k ostatním kočkám. Jejich společnost ovšem nevyhledává a spíše se jim straní. Do útulku přišel se svou kamarádkou Ankshi, na kterou je zvyklý. Při větším ruchu je plachý, proto bude vhodný do klidné rodiny, nebo ke starším lidem a pouze do bytu.
Kastrovaný, očkovaný a ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Poplatek za adopci je 200 Kč

RÉZINKA

RÉZINKA

RÉZINKA
Čtyřměsíční drobounká kočička. Hravá, hodná a vymazlená. Plně očkovaná a ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům. Adopční poplatek 200 Kč a kastrace v dospělosti podmínkou.

KRISTÝNKA

KRISTÝNKA

KRISTÝNKA
Pětiměsíční kočička. Ráda dovádí s ostatními koťaty. Kontaktní, mazlivá, hravá, jako snad každá kočka v tomto věku. Plně očkovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Adopční poplatek 200 Kč a kastrace v dospělosti podmínkou.

ILJA

ILJA

ILJA
Pětiměsíční kocourek. Hodný, hravý a vypadá to, že bude do budoucna dobrým lovcem myší. Plně očkovaný a ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Poplatek za adopci je 200 Kč a kastrace v dospělosti podmínkou.

ŠÁTEČKA

ŠÁTEČKA

ŠÁTEČKA
Rok a půl mladá kočička. Zvyklá na byt. Hodná, mazlivá, ale chvíli jí trvá, než se rozkouká. S ostatními kočkami problém nemá, ale raději si bude užívat klidu domova jako jediná kočka. Plně očkovaná, ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům a kastrovaná. Poplatek za adopci je 200 Kč.