DOTYNKA

DOTYNKA

DOTYNKA
Pětiměsíční holčička, kterou si maminka Armin vymazlila. Jako každé kotě, i Dotynka je hravá a mazlivá...Ošetřena proti vnitřním i vnějším parazitům, plně očkovaná. Podmínkou je kastrace v dospělosti. Adopční poplatek činí 200 Kč

BODIK

BODIK

BODIK
Pětiměsíční kluk, kterému nechybí elán ani chuť přidat se ke každé lumpárně, kterou kdokoli z ostatních kočičáků vymyslí...Ošetřen proti vnitřním i vnějším parazitům, plně očkovaný. Podmínkou je kastrace v dospělosti. Adopční poplatek 200 Kč.

ARMIN

ARMIN

ARMIN
Nádherná a klidná, asi rok a půl stará kočička, která se hodí jak do bytu tak do domku se zahradou. Je ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům, plně očkovaná a kastrovaná. Adopční poplatek 200Kč.

HONZÍK

HONZÍK

HONZÍK
Pětiměsíční chlupatý kožíšek, který si jako každé kotě v tomto věku rád hraje s čímkoli co zrovna najde ???? . Plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Adopční poplatek 200 Kč. Kastrace v dospělosti podmínkou.

KRISTÝNKA

KRISTÝNKA

KRISTÝNKA
Pětiměsíční kočička. Ráda dovádí s ostatními koťaty. Kontaktní, mazlivá, hravá, jako snad každá kočka v tomto věku. Plně očkovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Adopční poplatek 200 Kč a kastrace v dospělosti podmínkou.

ILJA

ILJA

ILJA
Pětiměsíční kocourek. Hodný, hravý a vypadá to, že bude do budoucna dobrým lovcem myší. Plně očkovaný a ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Poplatek za adopci je 200 Kč a kastrace v dospělosti podmínkou.

Zobrazit další